Praca Serwisant Rowerowy \ mechanik \ sprzedawca w Sklepie Rowerowym

inne

Praca Milicz, Serwisant Milicz, Rowerowy Milicz, mechanik Milicz, sprzedawca Milicz, Sklepie Milicz, Rowerowym Milicz

Poszukujemy Osoby na Stanowisko Sprzedawcy, Serwisanta w Sklepie Rowerowym

Twój zakres obowiązków:

naprawa rowerów

wykonywanie pełnych przeglądów rowerów

regulacja przerzutek, hamulców

serwis piast

składanie nowych rowerów

Sprzedaż i obsługa Klienta

Wykonywanie napraw serwisowych oraz przeglądów gwarancyjnych

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

składanie rowerów dostarczanych przez dostawców
serwis rowerów sprzedanych w salonie
serwis rowerów spoza asortymentu
prace porządkowe w serwisie
przeglądy gwarancyjne,
sprzedaż asortymentu
obsługa klienta
obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość branży rowerowej,

• doświadczenie w branży rowerowej

• wysoka kultura osobista

Profesjonalne wsparcie Klienta w wyborze roweru i akcesoriów
Przygotowywanie rowerów do sprzedaży
Obsługa punktu kasowego
Wykonywanie przeglądów okresowych oraz napraw rowerów.
Uczciwość
Punktualność
Łatwość nawiązywania kontaktu z klientem
Oferujemy
Umowa o pracę pełen etat \połowa etatu
Motywujący systemem premii
Zniżki na produkty firmowe i usługi
Przyjazną atmosferę w zgranym zespole
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem .
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 492

nr ogłoszenia: 22671